Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji X-lecia GKS Dąbrówka
Wniedzielę, 24 stycznia 2016 r., w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrówce odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji X-lecia GKS Dąbrówka, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Dąbrówka, Pana Radosława Korzeniewskiego. Organizatorami turnieju byli Pan Radosław Kokosza, Wiceprezes GKS Dąbrówka, i Pan Jan Majewski, trener GKS Dąbrówka.

W sportowej rywalizacji uczestniczyło dwanaście drużyn. Do fazy półfinałowej dotarły: GS AKS Zabrodziaczek – KS Bednarska Warszawa (3:1) oraz Coco Jambo Warszawa – WKS Rząśnik (3:1). W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się KS Bednarska Warszawa – WKS Rząśnik (0:0 w regulaminowym czasie, rzuty karne 5:4). Drugie i trzecie miejsce zajęły drużyny warszawskie, odpowiednio: Coco Jambo Warszawa i KS Bednarska Warszawa. Finałowy mecz GS AKS Zabrodziaczek – Coco Jambo Warszawa zakończył się rezultatem 8:5 i tym samym zwycięzcą turnieju został zespół GS AKS Zabrodziaczek Zabrodzie.
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
1.GS AKS Zabrodziaczek Zabrodzie
2.Coco Jambo Warszawa
3.KS Bednarska Warszawa
4.WKS Rząśnik
5.FC Trojany
6.Liwia Łochów
7.GKS II Dąbrówka
8.GKS I Dąbrówka
9.Mazur II Radzymin
10.Bug II Wyszków
11.Korona Jadów
12.Iskra Słopsk
Królem strzelców został zawodnik z Zabrodzia, Pan Patryk Babańczyk, zdobywając 11 goli. Najlepszym bramkarzem został Pan Tadeusz Kleśniak z Coco Jambo, a MVP turnieju wybrano Pana Patryka Babańczyka.
Podziękowania dla wszystkich drużyn za wzięcie udziału w turnieju i sportową rywalizację, oraz dla kibiców za pozytywny przekaz z trybun. Mamy nadzieję, że kolejne wydarzenia sportowe będą cieszyły się coraz większym zainteresowaniem.