Sponsorzy

Gminny Klub Sportowy Dąbrówka pragnie serdecznie podziękować za wsparcie finansowe Urzędu Gminy, które otrzymujemy dzięki przychylności Pana Radosława Korzeniewskiego – Wójta Gminy Dąbrówka.

Jednocześnie pragniemy zaprosić do współpracy chętnych przedsiębiorców jak i osoby prywatne z terenu Gminy Dąbrówka i nie tylko w celu reprezentowania ich marki.

Co oferujemy

Oferujemy reklamę na koszulkach zawodników, w dowolnym miejscu i dowolnej wielkości. Nasze drużyny rozgrywają swoje mecze na terenie województwa Mazowieckiego.

Możemy zaoferować również :

a) główna reklama na stronie internetowej http://gksdabrowka.futbolowo.pl/

b) baner reklamowy na turniejach organizowanych przez klub spotkaniach klubowych oraz konferencjach.

c) możliwość umieszczenia baneru sponsora podczas rozgrywania spotkań z udziałem GKS Dąbrówka – wszystkie spotkania w roli gospodarza

d) wymienienie jako sponsor główny.

W zależności od wielkości dofinansowania do ustalenia z klubem.

Na każdy mecz piłkarski, w którym biorą udział nasi zawodnicy przychodzi kilkadziesiąt osób zainteresowanych sportem i zdrowym stylem życia.

W obecnym sezonie klub zajmuje jedno z czołowych miejsc w tabeli 1 grupy A-klasy mazowieckiej.

Czego od Państwa oczekujemy

W zamian za reklamowanie Państwa Firmy w Dąbrówce jak i w miejscowościach, w których będziemy rozgrywali mecze, oczekujemy od Państwa corocznego lub jednorazowego wparcia finansowego, które przeznaczymy na sprzęt sportowy dla zawodników oraz bieżącą działalność klubu.

Serdecznie prosimy o kontakt na nr telefonu: Radosław Kokosza – 513-132-991, lub na adres klubu.

Wiadomości (utwórz nową)