Podsumowanie meczy sparingowych - ZIMA 2016
W czasie przerwy zimowej zespół GKS Dąbrówka pozostawał aktywny. Zespół rozegrał 9 meczów kontrolnych na sztucznych nawierzchniach i wziął udział w turnieju halowym rozgrywanym na hali sportowej w Dąbrówce. Nasze dwie drużyny zajęły odpowiednio 7 i 8 miejsce, o czym już informowaliśmy.
Poniżej podajemy wyniki meczów sparingowych, strzelców bramek dla GKS Dąbrówka oraz składy drużyny w poszczególnych rozgrywkach.
31.01.2016 godz. 20:00 (Kobyłka) GKS Dąbrówka – WKS Mystkówiec 5 : 4
Bramki dla GKS:
  • Karol Kupisiński (rzut karny)
  • Dominik Zadrożny
  • zawodnik testowany x3
SKŁAD GKS: Lenart Filip; Getka Radosław, Kupisiński Karol, Stankowski Patryk ©, Malinowski Kamil, Różycki Robert, Karczmarczyk Adam, Lis Piotr, Zadrożny Dominik, Pielak Tomasz, zawodnik testowany.
REZERWOWI: Grzywacz Kacper, Troszczyński Dawid, Malinowski Michał, Malinowski Łukasz, Grochowski Mateusz.
7.02.2016 godz. 18:00 (Kobyłka) GKS Dąbrówka – Błękitni Stoczek 2 : 1
Bramki dla GKS:
  • Dominik Zadrożny (rzut karny)
  • Tomasz Bylak
SKŁAD GKS: Lenart Filip; Grochowski Mateusz, Karczmarczyk Adam, Stankowski Patryk ©, Malinowski Kamil, Różycki Robert, Zadrożny Dominik, Pielak Tomasz, Malinowski Mateusz, Zarichnyi Taras, Bylak Tomasz.
REZERWOWI: Kacper Grzywacz, Michał Malinowski, Piotr Lis, Dawid Troszczyński, Henryk Bielecki, zawodnik testowany.
13.02.2016 godz. 14:00 (Kobyłka) GKS Dąbrówka – RKS Mazur Radzymin II 11 : 0
  • Taras Zarichnyi x4
  • Tomasz Bylak x3
  • Mateusz Grochowski
  • Dominik Zadrożny
  • Mateusz Malinowski
  • Dawid Trosczyński
SKŁAD GKS: Filip Lenart; Adam Karczmarczyk, Patryk Stankowski ©, Mateusz Grochowski, Kamil Malinowski, Tomasz Pielak, Dominik Zadrożny, Łukasz Malinowski, Taras Zarichnyi, Mateusz Malinowski, Tomasz Bylak
REZERWOWI: Karol Kupisinski, Dawid Troszczyński, Michał Malinowski, Piotr Lis, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II.
18.02.2016 godz. 19:00 (Warszawa) GKS Dąbrówka – Coco Jambo Warszawa 4 : 2
  • Tomasz Bylak x2
  • Piotr Lis
  • Henryk Bielecki
SKŁAD GKS: Filip Lenart; Kamil Malinowski, Patryk Stankowski ©, Mateusz Grochowski, Piotr Lis, Łukasz Malinowski, Dominik Zadrożny, Piotr Pszczółkowski, Michał Jakubowski, Marcin Jankowski, Tomasz Bylak;
REZERWOWI: Henryk Bielecki, Kacper Grzywacz, Michał Malinowski, Dawid Troszczyński, Radosław Getka.
21.02.2016 godz.16:00 (Warszawa) GKS Dąbrówka – Inter Warszawa 1 : 1
  • Tomasz Bylak
SKŁAD GKS: Filip Lenart; Kamil Malinowski, Piotr Pszczółkowski, Mateusz Grochowski, Piotr Lis, Mateusz Malinowski, Tomasz Pielak ©, Robert Różyczki, Łukasz Malinowski, zawodnik testowany, Tomasz Bylak.
REZERWOWI: Henryk Bielecki, zawodnik testowany, Adrian Jóźwiak, Patryk Czajka
27.02.2016 godz. 19:00 (Kobyłka) GKS Dąbrówka – Rządza Załubice 1 : 2
Bramka dla GKS:
  • Mateusz Malinowski
SKŁAD GKS: Filip Lenart; Kamil Malinowski, Patryk Stankowski ©, Adam Karczmarczyk, Piotr Pszczółkowski, Łukasz Malinowski, Tomasz Pielak, Dominik Zadrożny, Robert Różycki, Piotr Bielecki, Mateusz Malinowski.
REZERWOWI: Piotr Lis, Radosław Getka, Mateusz Grochowski, Henryk Bielecki.
6.03.2016 godz. 10:00 (Legionowo) GKS Dąbrówka – Wisła Jabłonna 1 : 3
Bramka dla GKS:
  • Tomasz Bylak
SKŁAD GKS: Filip Lenart; Kamil Malinowski, Patryk Stankowski ©, Mateusz Grochowski, Piotr Lis, Łukasz Malinowski, Tomasz Pielak, Dominik Zadrożny, Mateusz Malinowski, Taras Zarichnyi, Tomasz Bylak.
REZERWOWI: Grzegorz Reterski, Michał Malinowski, Henryk Bielecki, Adrian Jóźwiak, Marcin Jankowski, Patryk Czajka, Dawid Troszczyński.
10.03.2016 godz. 20:30 (Warszawa) GKS Dąbrówka – KS Bednarska Warszawa 4 : 3
  • Patryk Stankowski
  • Dominik Zadrożny x2
  • Robert Różycki
SKŁAD GKS: Grzegorz Reterski; Piotr Pszczółkowski, Karol Kupisiński, Patryk Stankowski ©, Mateusz Grochowski, Łukasz Malinowski, Dominik Zadrożny, Tomasz Pielak, Robert Różycki, Taras Zarichyi, Tomasz Bylak
REZERWOWI: Marcin Jankowski, Kamil Malinowski, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II.
12.03.2016 godz. 17:00 (Kobyłka) GKS Dąbrówka – Sokół II Serock 7 : 1
  • Tomasz Bylak x3
  • Henryk Bielecki x2
  • Taras Zarichnyi
  • Robert Różycki
SKŁAD GKS: Filip Lenart; Piotr Lis, Patyk Stankowski ©, Piotr Pszczółkowski, Kamil Malinowski, Robert Różycki, Dominik Zadrożny, Tomasz Pielak, Łukasz Malinowski, Taras Zarichnyi, Tomasz Bylak.
REZERWOWI: Henryk Bielecki, Dawid Trosczyński, Michał Jakubowski, zawodnik testowany, Karol Kupisiński.